טיפולינקס 12 לינקים טיפוגרפיים: נוויל ברודי, סמל הביטקוין וחתולים בכל מיני צבעים

סיכום אמצע חורף

הנה עבר לו סימסטר החורף ומתחיל אחד חדש עם הפנים לקיץ. זה זמן מצוין לסכם לכם את התקופה עם רשימת הכתבות שהספקנו לייצר בזמן שהתכרבלתם. נתחיל בסדרת כתבות שפרסמנו על טיפוגרפיה אמהרית ועל המפתחים שלה בישראל, נמשיך בשני מדורי עיצוב בחו"ל על ליסבון וסן־פרנסיסקו, שעשו לנו חשק לשמוע מכם עוד סקירות על ערים מעוצבות שביקרתם בהן. ונסיים בכותב־אורח חדש ואיכותי מהבלוג קווים ונקודות, המעצב הוותיק יגאל זורע שמפזר לנו אבק נהדר של אוצרות בכל רחבי המגזין. כמעט ושכחנו, פינת הלשון בוקעת ועולה לה שוב, בזכות אפרת ג'רופי וגלעד סוטיל, המומחים החדשים שלנו לשפה העברית.

איך פונט נולד? ברוח!

ככה על ההתחלה, הפונט הפרמטרי WIND של המעצבת Hansje van Halem, העיף לנו את הידיים מהמקלדת.

טעם החיים בפונט חדש

טעם החיים בפונט חדש

קוקה קולה, אולי מוצר הצריכה הכי מזוהה בעולם, בחר להתחדש בפונט חדש שנוצר במיוחד בשבילו על ידי נוויל ברודי. לפחות את הפנטון האדום שלו (שרשום על שם קוקה קולה) הם לא יחליפו לעולם.

סדנא בניחוח איטלקי

סדנא בניחוח איטלקי

התואר השני בעיצוב של School of Visual Arts מזמין אתכם לקורס טיפוגרפיה לטינית במולדת הפונטים הלטינים – רומא! הקורס כולל סיורים לימודיים, הרצאות והגשת פרויקטים ביחד עם טיפוגרפים מכל העולם, במהלך הקיץ הקרוב.

קול קורא מוקדם!

קול קורא מוקדם!

שבוע האיור התל אביבי אמנם הולך להתרחש רק בנובמבר, אבל הוא כבר פתוח להצעות! מוזמנים לשלוח אליהם רעיונות ולקחת חלק בהצלחה.

דדי וניצן, אתם גנובים

דדי וניצן, אתם גנובים

אם אתם מאלו שנהנים לקשט את הרחובות בלטרינג היפהפה שלכם או סתם ביצירות גרפיות במרחב העירוני, כדאי לכם לשים לב שלא מוכרים אתכם בלי רשות.

ביטקוין בעברית

ביטקוין בעברית

עודד מפרגן לנו בכתבה שפירסם על העיצוב של המטבעות הוירטואלים החדשים. רוצו לקנות ביטקוין עברי!

הגארדיאן מתחדש, שוב פעם

הגארדיאן מתחדש, שוב פעם

למרות שלא מזמן (2005) מותג מחדש עיתון הגארדיאן הבריטי, בחרו במערכת להתחדש בלוגו וגריד מחודש, כולל ברשת ובאפליקציה (העיצוב החדש בדפוס מופיע בתמונה בצד ימין).

חתולים בכל מיני צבעים

חתולים בכל מיני צבעים

לכל אוהבי החתולים באשר הם, הנה מישהי שיודעת להפוך אנשים טובים וחשובים לחתולים בכל מיני דרכים יפות: סיכות, כרטיסי ברכה, פוסטרים מאוירים ועוד.

פונט סיני דיגיטלי

פונט סיני דיגיטלי

סטודיו ניו יורקי מתבקש לעצב פונט סיני לירחון ווג שיוצא במזרח הרחוק, עם מוטיבים לטינים ועם יכולות דיגיטליות. זה מה שיצא.

עיצוב גרפי חרדי - המהפכה

עיצוב גרפי חרדי - המהפכה

הזוג הזה עושה מהפכה בעולם החרדי דרך עיצוב גרפי – וכדאי לעקוב אחריהם, כי בית הספר שלהם רק הולך וגדל.

עיצוב מידע - הכנס

עיצוב מידע - הכנס

ב־18 למרץ כדאי לכם לקפוץ לשנקר ל־ISVIS, כנס הויזואליזציה הישראלי, שיסקור את העשייה המקומית והבינלאומית בתחום הויזואליזציה ועיצוב המידע ויתמודד עם השאלות הבוערות בתחום.

סימניה שהיא מגזין

סימניה שהיא מגזין

משהו קטן ומגניב לסיום – זה פנזין/מגזין בפורמט של סימניה, והפורמט ניתן לאימוץ בכל שפה – זאת אומרת שהמערכת תעזור לכם לעשות את זה גם כאן בישראל ובעברית! אז מי מרים את הכפפה ויוצר איתם קשר?