אנחנו קבוצה של מעצבים ומעצבות עצמאים, שאפתנים ויסודיים, שהתשוקה לטיפוגרפיה הביאה כל אחד מאיתנו לקחת חלק בבית הווירטואלי הזה. את הפונטים אנחנו יוצרים בשקדנות, בדקדקנות ובמחשבה רבה, והם פותחו והתפתחו לאורך שנים.

קטלוג הפונטים של אאא כולל מבחר של פונטים עבריים ייחודיים, מוקפדים ושימושיים המשמרים את המסורת העשירה של העברית, ובמקביל שואפים לומר תמיד גם משהו חדש. לשאול שאלה, לערער על התפיסות המקובלות ולאתגר את הקבוע והמוכר.

אנחנו פועלים מתוך מודעות עמוקה לאחריות הרבה שיש לנו כמעצבי אותיות שנוכחות ומגדירות את המרחב הציבורי. אנחנו שואפים תמיד למקסימום אסתטיקה, קריאות ופונקציונליות מתוך הבנה שהייעוד העיקרי של הפונטים שלנו הוא לייצר תקשורת חזותית מדויקת. בנוסף אנחנו נעזרים ביכולת של האותיות לחבר בין אנשים, לייצר שיתופי פעולה ולבנות קהילה סביב האהבה המשותפת לאות העברית.

אאא נולדה מתוך החיפוש אחרי הבמה המתאימה להביע בה את התפיסה העיצובית הזו, והפכה לקבוצה תומכת ומפרה של אנשים יוצרים. דרך אאא אנחנו מגלים את הכוח של הפונטים לייצר קהילות דרך שיתופי פעולה עם יוצרים מתחומים שונים ומגוונים ומתרגשים בכל פעם כשמשהו חדש, מפתיע ומעורר השראה נוצר דרך המפגשים האלה.

האנשים שעושים את אאא

את אאא הקים אברהם קורנפלד בשנת 2011 מתוך אהבה לטיפוגרפיה ומתוך רצון לאפשר לכלל המעצבים בארץ גישה אל פונטים מצוינים ועצמאיים בדגש על איכות וחדשנות בתחום. בנוסף לקבוצת מעצבי הפונטים, אאא מתקיים בזכות מאות יוצרים ויוצרות נהדרים שלוקחים חלק בפרויקטים האקראיים ובשיגעונות שלנו. בלעדיהם כל הכיף הטיפוגרפי הזה לא היה קורה.

פונטימונים

בסוף שנת 2017 הקמנו את הפונטימונים שמשמש כספרייה נפרדת של פונטים עבריים לכותרות שעוצבו במסגרות אקדמיות או באופן עצמאי בידי מעצבים ומעצבות צעירים ומוכשרים. והם מוצעים למכירה במחירים שווים לכל כיס.

מגזין אות־אות־אות

הבלוג שהיה לנו בתחילת הדרך הפך עם הזמן למגזין טיפוגרפיה מושקע. אות־אות־אות הוא מגזין אינטרנטי העוסק בטיפוגרפיה, עיצוב גרפי ומה שקורה מסביב. בין צוות הכותבים שלו ניתן למצוא כותבות וכותבים מהשורה הראשונה של עולם העיצוב הגרפי המקומי.

פונטים מותאמים אישית

בנוסף לקטלוג הפונטים שאנחנו מציעים למכירה דרך האתר, אנחנו מספקים שירות של עיצוב פונטים לחברות ולתאגידים. במהלך השנים עזרנו לחברות רבות לתרגם את ערכי המותג שלהן לפונט מותאם אישית. שירותי הטיפוגרפיה שאנחנו מציעים כוללים בין היתר: עיצוב ופיתוח פונטים חדשים מותאמים אישית במגוון שפות, הוספת תמיכה רב־לשונית לפונטים קיימים, ייעוץ טיפוגרפי ועוד.

מה זה השם הזה "אאא"?

אל"ף היא האות הראשונה באל"ף־בי"ת והיא טומנת בחובה משמעויות רבות בהקשר של תולדות הכתב והשפה העברית. אל"ף היא פורצת גבולות, מלאה בחושניות עד כדי שהיא כמעט אנושית, כזאת שרוצה לחיות את החיים. היא יפה כל כך שבא לבכות, ובכל פעם שאנחנו נתקלים בה הלב שלנו מתחיל לפעום בחוזקה. כן, כמו שבטח שמתם לב – אנחנו מאוהבים באות אל"ף עד שפשוט החלטנו לשלש אותה ולקרוא לעצמנו כך.

אהבו אותנו בפייסבוק

 

מדברים עלינו

אם הלקוחות שלנו, כלומר אתם, לא הייתם כאלה מהממים ומהממות, כל הסיפור של למכור פונטים היה לנו הרבה פחות כיף. כלומר, בטח היינו ממשיכים לקום כל בוקר כי אין ברירה, אבל בואו נגיד שלצאת מהמיטה לא היה קל כמו עכשיו. בכל אופן, אספנו כאן כמה פרגונים אקראיים של לקוחות חמודים וציטוטים של מעצבים ומעצבות נחשבים וכל מאן דהוא. והיא.

אאא מספקים חוויה שהיא לא רק אסטטית, אלא גם אינטלקטואלית, עם הסברים מעמיקים על תהליכי עבודה ועל מאפייני האות העברית

טל סופיה, מעצבת

אאא הם דוגמה מצויינת לעסק כלבבי - צעיר, מגניב וחכם לאללה. בראש ובראשונה, הבסיס של הבסיס: המוצר שלהם טוב.

ליאורה יוקלה, מעצבת ליאורה יוקלה, מעצבת

אתר אאא שואף לתת במה לטיפוגרפיה רעננה ולאפשר לכלל המעצבים בארץ גישה לגופנים מקצועיים

אורן פייט, סמליל אורן פייט, סמליל

סוחבת התמכרות לפונטים של אאא. שירות מופלא ומחירים מצויינים הופכים אותם לאטרקטיביים ביותר בשוק.

קרן דוברוב-רבינוביץ׳ קרן דוברוב-רבינוביץ׳

חבורת מעצבים עצמאיים, כישרוניים ומקצועיים שפיתחו פונטים עבריים לתפארת מדינת ישראל!

ענבל גבור, מעצבת ענבל גבור, מעצבת

החבר׳ה ב־אאא פשוט עושים כיף חיים באמצעות טיפוגרפיה עברית חדשה ומקורית.

אנה קופיטו, תל־אביביאן אנה קופיטו, תל־אביביאן

אאא היא חברת פונטים מדהימה עם שירות מעולה, וכמובן - איכות הפונטים המטורפת הופכת כל עיצוב לאיכותי ביותר!

אודיה ניימן‎, מעצבת אודיה ניימן‎, מעצבת

עולם חדש של פונטים ויצירתיות, נוחים לשימוש, מאווררים ומרעננים את העיניים. וחשוב לא פחות (אם לא הכי חשוב) יחס ושירות מחממים את הלב. שווים כל שקל.

הדס זגרון, מעצבת גרפית הדס זגרון, מעצבת גרפית

הדבר החם ביותר שקורה ברשת העברית הוא אאא, שמצליחים להעיר את שוק הטיפוגרפיה הישראלי לאחר זמן רב שבו היה שקט מדי.

אבי אשכנזי, Xnet

קבוצת אאא יוצרת טיפוגרפיה עברית חדשה וייחודית המכבדת את מקורותיהן של האותיות ושל השפה העברית.

יובל סער, גלריה

הלקוחות שלנו

אלה חלק מהחברות שבוחרות לעבוד איתנו ולרכוש מאיתנו פונטים ושירותי טיפוגרפיה: משרדי מיתוג ופרסום, מוסדות תרבות ואקדמיה, מותגים ישראליים, תאגידים בינלאומיים, גופי תקשורת וגופים ממשלתיים. אספנו כאן כמה סמלילים של הלקוחות הבולטים שעובדים איתנו, כי להשוויץ זה כיף: