אנחנו קבוצה של מעצבים עצמאים, שאפתנים ויסודיים, שהתשוקה לטיפוגרפיה הביאה כל אחד מאיתנו לקחת חלק בבית הוירטואלי הזה. את הפונטים אנחנו יוצרים בשקדנות, בדקדקנות ובמחשבה רבה, והם פותחו והתפתחו לאורך שנים. רבים מהם משלבים סגנונות עיצוביים והקשרים מקומיים, כגון, נוסטלגיה עברית, עיצוב עכשווי, גופנים קלאסיים עבריים ולטיניים ועוד.

קטלוג הפונטים של אאא מציע למעצבים גרפיים ולכל אוהבי האותיות באשר הם, מבחר של פונטים עבריים ייחודיים, מוקפדים ושימושיים המתאימים לטקסטים רצים, שילוט, לוגואים וכותרות ועוד.

בנוסף לתשומת לב העיצובית ולאסתטיקה שאנחנו מטמיעים בפונטים שלנו אנחנו גם אורזים בתוכם פֿיצ׳ים טכנולוגים מתקדמים ואנחנו משתדלים להוציא להם גרסאות חדשות בכל כמה זמן.

בסוף שנת 2017 הקמנו את הפונטימונים שמשמש כספרייה של פונטים לכותרות.

האנשים שעושים את אאא

את אאא הקים אברהם קורנפלד בשנת 2011 מתוך אהבה לטיפוגרפיה ומתוך רצון לאפשר לכלל המעצבים בארץ גישה אל פונטים מצוינים ועצמאיים בדגש על איכות וחדשנות בתחום. בנוסף לקבוצת מעצבי הפונטים, אאא מתקיים בזכות מאות יוצרים נהדרים שלוקחים חלק בפרויקטים האקראיים ובשגעונות שלנו. בלעדיהם כל הכיף הטיפוגרפי הזה לא היה קורה.

מגזין אות־אות־אות

הבלוג שהיה לנו בתחילת הדרך הפך עם הזמן למגזין טיפוגרפיה משובח. אות־אות־אות הוא מגזין אינטרנטי העוסק בטיפוגרפיה, עיצוב גרפי ומה שקורה מסביב. בין צוות הכותבים שלו ניתן למצוא כותבים בהשורה הראשונה של עולם העיצוב הגרפי המקומי.

פונטים מותאמים אישית

בנוסף לקטלוג הפונטים שלנו שאנחנו מציעים למכירה דרך האתר, אנחנו מספקים שירות עיצוב פונטים ייחודיים לחברות ותאגידים. במהלך השנים עזרנו לחברות רבות לתרגם את ערכי המותג שלהם לפונט מותאם אישית. שירותי הטיפוגרפיה שאנחנו מציעים כוללים בין היתר: עיצוב ופיתוח פונטים חדשים מותאמים אישית במגוון שפות, הוספת תמיכה רב־לשונית לפונטים קיימים, ייעוץ טיפוגרפי ועוד.

מה זה השם הזה "אאא"?

אל"ף היא האות הראשונה באל"ף־בי"ת והיא טומנת בחובה משמעויות רבות בהקשר של תולדות הכתב והשפה העברית. אל"ף היא פורצת גבולות, מלאה בחושניות עד כדי שהיא כמעט אנושית, כזאת שרוצה לחיות את החיים. היא יפה כל כך שבא לבכות, ובכל פעם שאנחנו נתקלים בה הלב שלנו מתחיל לפעום בחוזקה. כן, כמו שבטח שמתם לב – אנחנו מאוהבים באות אל"ף עד שפשוט החלטנו לשלש אותה ולקרוא לעצמנו כך.

אהבו אותנו בפייסבוקt קיש־צור: https://alefalefalef.co.il?p=25 |  דיווח על שגיאה בעמוד