הנכסים הגרפיים של אאא

בעמוד זה תמצאו מידע על הנכסים הגרפיים שלנו – לוגו, צבעים, קבצים וגם כמה כללים

תודה על התעניינותכם ב־אאא. אם אתם עובדים על פרויקט שיכלול אזכור גרפי שלנו, יש לנו כמה הנחיות והמלצות לגבי שילוב הערכים הגרפיים וערכי המותג שלנו בפרויקט שלכם. נשמח אם תיקחו דקה כדי לעבור עליהן, ואם יש לכם שאלות – כמובן אל תהססו לפנות אלינו.

לוגו אאא

לוגו אאא

הלוגו הראשי שלנו הוא קוביית האל״פים התלת־ממדית הזו. הוא מגיע באדום או בקונטור שחור. חוץ ממנו יש לנו עוד מספר לוגואים לגיוון. הלוגו הראשי שלנו כולל מספר וריאציות שבהן אתם מוזמנים להשתמש לפרסומים על אודות אאא – כולן נמצאות בקובץ הזיפ להורדה – ויחד איתן גם לוגואים נוספים של מיזמים נוספים של אאא:

הורדת לוגו אאא

חוץ מהלוגו הראשי יש לנו גם סמל ליגטורה שמופיע כאשר מקלידים בפונטים שלנו שלוש פעמים א׳. וכך הוא נראה בפונט פלוני ← אאא.

איך כותבים את השם שלנו?

השם שלנו נכתב כך: אאא, או בסימן הליגטורה שלנו כך: אאא. (אנחנו לא אוהבים שכותבים את השם שלנו כך: אלףאלףאלף, לא כך: א-א-א וגם לא כך: א.א.א).
כאשר השם שלנו מופיע כחלק ממשפט מומלץ להדגיש אותו, ובמידה והוא מופיע במילה עם אות תחילית – יש להוסיף מקף־עברי. לדוגמה: ב־אאא, ש־אאא, ל־אאא.

הו, הצבע האדום. האדום.

נוסף לשחור וללבן, נבחר הצבע האדום כיוון שהוא צבע דומיננטי, אנרגטי וחיוני המבטא שמחה ותשוקה. ערכי הצבע המדויקים מופיעים כאן:

RGB
R=239
G=62
B=51
CMYK
C=0
M=91
Y=86
K=0
HEX
#ee4433
PANTONE
1788

 

אלפרד

אלפרד הוא קודם כול חבר. הוא הרובוט העברי הראשון והוא גם קמע המזל שלנו. הוא עובד מצטיין ואוהב לעזור לנו בסטודיו: לסחוב ארגזים, לענות למיילים של לקוחות, לתקן באגים באתר ולסדר ולמיין (בצורה אלפבתית כמובן). הוא מנומס, ידידותי, ובאופן כללי הרובוט הכי סימפתי שיצא לנו להכיר. כשיש לנו יום קשה אלפרד נמצא שם כדי לשמח אותנו. לפעמים אנחנו קוראים לו בשמות חיבה אלפי, אלפוש או אַל, ושם המשפחה שלו הוא פרנק. את אלפרד יצרה עבורנו המאיירת הנפלאה נועה שפינט. לסיפור המלא על אודות אלפרד.
איור: נועה שפינט
הורדת אלפרד