תודה על התעניינותך ב־אאא. אם את/ה עובד/ת על פרויקט שיכלול אזכור גרפי שלנו, יש לנו כמה הנחיות והמלצות לגבי שילוב הערכים הגרפיים וערכי המותג שלנו בפרויקט שלך. נשמח אם תקדיש/י דקה כדי לעבור עליהן, ואם יש לך שאלות – כמובן אל תהסס/י לפנות אלינו.

לוגו אאא

לוגו אאא

הלוגו הראשי שלנו הוא קוביית האל״פים התלת־ממדית הזו. הוא מגיע באדום או בקונטור שחור. חוץ ממנו יש לנו עוד מספר לוגואים לגיוון. הלוגו הראשי שלנו כולל מספר וריאציות שבהן את/ה מוזמן/ת להשתמש לפרסומים על אודות אאא – כולן נמצאות בקובץ הזיפ להורדה – ויחד איתן גם לוגואים נוספים של מיזמים נוספים של אאא:

הורדת לוגו אאא

חוץ מהלוגו הראשי יש לנו גם סמל ליגטורה שמופיע כאשר מקלידים בפונטים שלנו שלוש פעמים א׳. וכך הוא נראה בפונט פלוני ← אאא.

איך לכתוב את השם שלנו?

השם שלנו נכתב כך: אאא, או בסימן הליגטורה שלנו כך: אאא. (אנחנו לא אוהבים שכותבים את השם שלנו כך: אלףאלףאלף, לא כך: א-א-א וגם לא כך: א.א.א).
כאשר השם שלנו מופיע כחלק ממשפט מומלץ להדגיש אותו, ואם מופיע במילה עם אות תחילית – יש להוסיף מקף־עברי. לדוגמה: ב־אאא, ש־אאא, ל־אאא. אם יש אפשרות להשתמש בסמל הליגטורה שלנו אין צורך להוסיף מקף עברי. לדוגמא: באאא.

הו, הצבע האדום. האדום.

נוסף לשחור וללבן, נבחר הצבע האדום כיוון שהוא צבע דומיננטי, אנרגטי, שמח וחיוני המבטא את האהבה והתשוקה שלנו לאותיות ולכל מה שאנחנו עושים. ערכי הצבע המדויקים מופיעים כאן:

RGB
R=239
G=62
B=51
CMYK
C=0
M=91
Y=86
K=0
HEX
#ee4433
PANTONE
1788

 

אלפרד

אלפרד הוא קודם כול חבר. הוא הרובוט העברי הראשון והוא גם קמע המזל שלנו. הוא עובד מצטיין ואוהב לעזור לנו בסטודיו: לסחוב ארגזים, לענות למיילים של לקוחות, לתקן באגים באתר ולסדר ולמיין (בצורה אלפבתית כמובן). הוא מנומס, ידידותי, ובאופן כללי הרובוט הכי סימפתי שיצא לנו להכיר. כשיש לנו יום קשה אלפרד נמצא שם כדי לשמח אותנו. לפעמים אנחנו קוראים לו בשמות חיבה אלפי, אלפוש או אַל, ושם המשפחה שלו הוא פרנק. את אלפרד יצרה עבורנו המאיירת הנפלאה נועה שפינט.
לסיפור המלא על אודות אלפרד.
איור: נועה שפינט
הורדת אלפרד