תודה על התעניינותכם ב־אאא. במידה ואתם עובדים על פרויקט שיכלול אזכור גרפי שלנו - יש לנו כמה הנחיות והמלצות לגבי שילוב הערכים הגרפיים וערכי המותג שלנו בפרויקט שלכם. נשמח אם תקחו דקה כדי לעבור עליהן, ואם יש לכם שאלות - כמובן אל תהססו לפנות אלינו.

לוגו אאא

לוגו אאא

הלוגו הראשי שלנו הוא קוביית האל״פים התלת־ממדית הזו. הוא מגיע באדום או בקונטור שחור. חוץ ממנו יש לנו עוד מספר לוגואים לגיוון. הלוגו הראשי שלנו כול מספר וריאציות שבהם אתם מוזמנים להשתמש לפרסומים על אודות אאא - כולם נמצאים בקובץ הזיפ להורדה - ויחד איתם גם לוגואים נוספים של מיזמים נוספים של אאא:

הורדת לוגו אאא

חוץ מהלוגו הראשי יש לנו את לנו גם סמל ליגטורה שמופיע כאשר מקלידים בפונטים שלנו שלוש פעמים א׳. וכך הוא נראה בפונט פלוני ← אאא.

איך כותבים את השם שלנו?

השם שלנו נכתב כך: אאא, או בסימן הליגטורה שלנו כך: אאא. (אנחנו לא אוהבים שכותבים את השם שלנו כך: אלףאלףאלף, לא כך: א-א-א וגם לא כך: א.א.א).
כאשר השם שלנו מופיע כחלק ממשפט מומלץ להדגיש אותו, ובמידה והוא מופיע במילה עם אות תחילית - יש להוסיף מקף־עברי. לדוגמא: ב־אאא, ש־אאא, ל־אאא.

הו, הצבע האדום. האדום.

נוסף לשחור וללבן, נבחר הצבע האדום כיוון שהוא צבע דומיננטי, אנרגטי וחיוני המבטא שמחה ותשוקה. ערכי הצבע המדוייקים מופיעים כאן:

RGB
R=239
G=62
B=51
CMYK
C=0
M=91
Y=86
K=0
HEX
#ef3e33
PANTONE
1788

 

אלפרד

אלפרד הוא קודם־כל חבר. הוא הרובוט העברי הראשון, והוא גם קמע המזל שלנו. הוא עובד מצטיין ואוהב לעזור לנו בסטודיו: לסחוב ארגזים, לענות למיילים של לקוחות, לתקן באגים באתר ולסדר ולמיין (בצורה אלפבתית כמובן). הוא מנומס, ידידותי, ובאופן כללי הרובוט הכי סימפטי שיצא לנו להכיר. כשיש לנו יום קשה אלפרד נמצא שם כדי לשמח אותנו. לפעמים אנחנו קוראים לו בשמות חיבה אלפי, אלפוש או אַל, ושם המשפחה שלו הוא פרנק. את אלפרד יצרה עבורנו המאיירת הנפלאה נועה שפינט.
עוד מידע כאן
איור: נועה שפינט
הורדת אלפרדעמוד זה עודכן בתאריך 08.12.2018 | t קיש־צור: https://alefalefalef.co.il?p=5921 |  דיווח על שגיאה בעמוד