יום עבודה קול קורא ל״יום עבודה״ 2021

[הדדליין הסתיים] פרויקט "יום־עבודה" חוזר כדי לתת במה לפרויקטים הכמוסים שלכםן. סה״כ בפרסים: 5,000 ₪

למי אין איזה רעיון לפרויקט קטן ומיוחד שהוא/היא מתכנן/ת להוציא לפועל – ברגע שיתפנה לו/ה קצת זמן, בין טרדות היום־יום והמינוס בבנק? אם גם לך יש רעיון – אנחנו נדאג לך למימון. כל שתצטרך/י זה לפנות לך יום שלם כדי לבצע רק אותו.

אנחנו נעביר לך 1,000 שקלים לחשבון הבנק כדי שתוציא/י לפועל את התוכנית החלומית שלך. את הכסף תוכל/י לנצל לכל מטרה שתחפוץ/י: ציוד וחומרים, קפה ומאפה, בייביסיטר לילדים או סתם להפקיד לחשבון הבנק שלך. אנחנו רק רוצים לראות בסוף את הפרויקט שלך מתעורר לחיים ולדעת שעזרנו למישהו/י לעשות משהו יצירתי בתחום הטיפוגרפיה והשפה העברית.

איור: סתיו עסיס

איזה פרויקטים נממן?

אנחנו מכוונים דווקא לביסים הקטנים – פרויקטים מקומיים, בסדר גודל של יום־עבודה אחד, מתחומי המדיה השונים: עיצוב גרפי, איור, עיצוב מוצר, טקסטיל, כתיבה, שירה, מוזיקה וכו׳. הנה רשימה של נושאים שאנחנו אוהבים: אותיות האל"ף־בי"ת, השפה העברית, נוסטלגיה עברית, מרחב אורבני, הזולת, כדור הארץ, טבע...

אתם/ן מוזמנים/ות להציץ בפרויקטי ״יום עבודה״ שקיבלו מימון בעבר כדי לספוג קצת השראה.

מבין ההצעות שיוגשו לנו, נבחר את 5 הפרויקטים שהכי דיברו אל ליבנו, וכאמור, כל אחד ואחת מהזוכים והזוכות ביום־עבודה יקבל מאיתנו 1,000 ₪ (לפני מע״מ) לבזבוזים. כמובן שאם תזכה/י יהיה לך חופש יצירתי מלא, וזכויות היוצרים על הפרויקט יהיו שלך ורק שלך.

איך אפשר לזכות ביום כזה?

כדי לזכות ביום כזה, כל מה שצריך לעשות זה לשכנע אותנו בעזרת הטופס כאן למטה.
דדליין: ניתן להגיש בקשות עד ל־4 בספטמבר 2021 בשעה 22:00 [הדדליין הסתיים]