אאא שולחים גלוית שנה טובה לאדם היקר לך מכל: בציר תשפ״ד

עדכון: כל הגלויות נשלחו. אנחנו מחלקים 150 גלויות שנה טובה למנויי/ות הניוזלטר

ראש השנה בפתח וכמו בכל שנה – גם השנה אנחנו כאן כדי שתוכל/י לדוור ליקיריך מסר לשנה החדשה. מלא/י כאן את הפרטים של ההוא או היא שאת/ה הכי אוהב/ת בעולם, פלוס משפט אישי קצר שאת/ה רוצה שנכתוב מאחורי הגלויה (עד 15 מילים) ואנחנו נבייל ונשלח בדואר ישראל גלוית שנה טובה מבציר תשפ"ד (תחזיק/י אצבעות שהיא תגיע לפני החג).

דדליין למילוי הטופס: יום שלישי ה־29/09 בשעה 15:00 או עד גמר המלאי.

מצטערים, אזל המלאי :( נסה/י שוב בשנה הבאה!

 

נשלחו 150 גלויות (מתוך 150)


 

הגלויות – בציר תשפ״ד

מאיירי ומעצבות גלויות תשפ״ד הם: אימרי גפן, אורי קינן, יובל הדר, תמר חן, דניל ביאלו, לילה אגוזי, לנה חודבקו, עומר בינדר, אורי קינן (kof), ספיר זיו (open), יובל פליישמן + איה עבדלאל, לי לרדו, אורן רוזנסל ואלעד משען (פירמה).

 

לי לרדו

לי לרדו

 

לילה אגוזי

לילה אגוזי

 

אימרי גפן

אימרי גפן

 

יובל פליישמן ואיה עבדלאל

יובל פליישמן ואיה עבדלאל

 

לנה חודבקו

לנה חודבקו

 

אלעד משען

אלעד משען

 

עומר בינדר

עומר בינדר

 

אורי קינן

אורי קינן

 

אורן רוזנטל

אורן רוזנסל

 

ספיר זיו, סטודיו open

ספיר זיו, סטודיו open

 

יובל הדר

יובל הדר

 

דניל ביאלו

דניל ביאלו

 

תמר חן

תמר חן

 


הוסף/י תגובה

10 תגובות

  07
  aididan

  צודקת לילי.
  אתמול נכנסתי לאתר לבדוק אם יש חדשות ואם נערכים לשלוח גלויות. התאכזבתי כבר אז לגלות שהגלויות כולן נגמרו ונשלחו. מרגישה כמו שיש אגודת פרוטקציונרים סודית שמקבלת מידע מוקדם ואח"כ, כדי להסיר לזות שפתיים, מפרסמים לכלל הציבור :(

  פרסמנו את הכתבה ב־29.9 ב־9:00 בבוקר ובמקביל פרסמנו בסטוריז של האינסטגרם והפייסבוק שלנו וגם שלחנו לכמה מאות מנויים אקראיים בניוזלטר (אין מספיק גלויות בשביל לשלוח לכולם). יש רק 150 גלויות אז כל הקודמים זכו ללא שום פרוטקציה. לאף אחד אין ״פרוטקציות סודיות״ ואין לנו אפשרות לשלוח גלויות לכל עשרות אלפי העוקבים שלנו. אז כן בסוף יש אנשים שלא מקבלים אבל למרות תחושת האכזבה אפשר גם לעשות מאמץ להיות קצת יותר חיוביים.

  מי שמנוי לניוזלטר וביקש להיות מנוי לעדכוני המגזין מקבל בכל פעם שמתפרסמת כתבה מייל בשעה 7:00 בבוקר למחרת, אז באמת זה אומר שיש כאלה שקיבלו את המייל כמעט יום אחרי שהכתבה התפרסמה.

  ואמנם לא נשארו גלויות אבל יש פה המון השראה של גלויות שנה טובה מהממות. בכל מקרה באמת הסיכוי לשלוח גלויה הוא לא גבוה אז שנה הבאה נשקול להגדיל קצת את כמות הגלויות.

   09
   aididan

   תודה על המחשבה לגבי הגדלת הכמות.
   אבקש לשקול ולקחת בחשבון גם את כל אלו שאין להם טויטר, פייסבוק ואינסטגרם מטעמים עקרוניים. אין שום עילה להדיר אותם.