הזוכות: 25 כרזות להשבת החטופים

אחרי שקיבלנו מאות כרזות לקול הקורא, צוות השיפוט בחר את המוצלחות ביותר

למעלה מ־300 מעצבים גרפיים ומאיירים התגייסו למטרה החשובה: העלאת המודעוּת להחזרת 240 החטופים שנמצאים עדיין בשבי החמאס בעזה. הבריף היה לעצב כרזה שתעזור להעלות את המודעוּת העולמית והארצית לנושא ולקריאה לכל סוג של עזרה להשבת החטופים באמצעות כרזה טיפוגרפית עם מסר מדויק, איור או דימוי שלוכד את המבט וכו׳.

אחרי ששלחתם לנו את העיצובים שלכם צוות השופטים בחר את הכרזות המוצלחות, המעניינות, החכמות והיפות ביותר. בתקווה שבזכות ההירתמות האדירה שלכם לקול הקורא נצליח לסייע להשיב את החטופים במהרה.

צוות השיפוט: יוסי למל, ד״ר אונה שגב, אמנון אילוז ואברהם קורנפלד

סה״כ חילקנו 25 פרסים ליוצרי/ות הכרזות: לכל אחד מחמשת הזוכים הוענק מינוי חודשי לספריית הפונטים של אאא למשך שנה. ו־20 הזוכים הנוספים זכו בפרס עתידי: הפונט הבא שנשיק בפונטימונים.

תודה לכל מי שהשתתף ושלח עבודה לקול הקורא.

 

חמש הכרזות הזוכות:

דקל חברוני

 

רוני נובה

 

דן מיכמן

 

איתם טובול

 

דגנית רודובסקי

 


עוד כרזות מצוינות:

 

נסטיה פייביש

 

לנה מור

 

סתיו עסיס

 

בן ריבק

 

נריה בן־משה

 

עודד בן־יהודה

 

קרין מושקוביץ

 

חן בר־אלי

 

יהלי זיו

 

יעל אופיר

 

סתיו שרון

 

שלי ויסמן

 

שחר גוטמן

 

אור ליבנה

 

ברכה דיוויס

 

ניר טובר

 

מיכל משולם

 

עידן מרינברג

 

אשד שלו

 

רמי מורדוך


2 תגובות

01
חוה בליטי

ברכות לזוכים במקומות הראשונים וישר כוח לכל היוצרים הזוכים, ליוזמים ולשופטים. לצערי הכרזה שלי נשארה בחוץ אבל קיבלתי שיעור מאלף במתנה ואני רוצה לפרגן למנוע היוזם שאתם, לבחירות הנבונות, לעבודות החזקות. הרעיונות של היוצרים -סוף (סוף דבר במחשבה תחילה..) והביצוע זורם מאוזן ומדויק. והמטרה כל כך חשובה. הלוואי שרק ישובו בריאים ושלמים במהרה לחיק משפחתם, שצבעי החיים ימלאו בחיוך את כל החורים והחסכים הפעורים ושאור מתון וטוב יפקח את ריבו ריבואות העניים המפוחדות. אמן