תרבות יום אאא – סדרת הרצאות עיצוב

בכל כמה זמן אנחנו מקיימים הרצאות ושיחות זום על עיצוב, על טיפוגרפיה ועל הדברים שלא מלמדים בבית־הספר לעיצוב

#5 — איך לנווט בעולם הפרילאנס

דר לאור

יום ראשון 9.5.21 בשעה 20:30

במפגש החמישי בסדרת ״תרבות יום אאא״ נארח את דר לאור, מעצבת גרפית עצמאית מאז 2018 המתמחה בעיצוב לתרבות. זוכת פרס אאא לשנת 2019 ופרס אדמונד דה־רוטשילד לעיצוב 2020. בהרצאתה תספר על המסע שלה כמעצבת עצמאית צעירה ומבטיחה – על איך היא ניווטה את שנות הפרילאנס הראשונות ושרדה כדי לספר. איך מתחילים? איפה מוצאים לקוחות והשראה? איך מזמנים פרויקטים שנכונים לנו? ואיך שומרים על איזון בדרך?

 

 


 

הרצאות קודמות:

 

#4 — איך להקים ולנהל סטודיו משלכםן

מעין פרוינד

יום ראשון 18.4.21 בשעה 20:30

במפגש הרביעי בסדרת ״תרבות יום אאא״ נארח את מעין פרוינד, מנכ״ל סוכנות המיתוג Awesome, שיספר על איך ולמה החליט להפוך מפרילנסר למנהל משרד מיתוג, ויחשוף את הטיפים הסודיים שלו להקמת סטודיו משגשג. מעיין יספר איך להשיג לקוחות חדשים, איך לנהל כספים בצורה חכמה, טיפים לכתיבת חוזים והצעות מחיר, מתי כדאי לצרף {שותפיםות}, איך לגייס {עובדיםות}, פיתוח עסקי ועוד המון המלצות לניהול השוטף של כל סטודיו לעיצוב.

 


 

#3 — איך ממתגיםות משרד מיתוג מצליח

אמנון אילוז

יום ראשון 4.4.21 בשעה 20:30

במפגש השלישי בסדרת ״תרבות יום אאא״ אנחנו שמחים לארח את אמנון אילוז מסטודיו רה־לבנט, שיספר איך מנהלים משרד מיתוג מצליח. אמנון ידבר על עיצוב מקומי, ויחלוק איתנו טיפים שכל {מעצב/ת עצמאי/ת יכול/ה} ליישם, כמו: איך לנהל צוות, איך לעבוד בצורה נכונה מול לקוחות, איך להשיג פרויקטים נחשקים, מתי להגיד כן ומתי להגיד לא, איך מתמחרים בצורה נכונה, מתי נכון וכדאי לעבוד בחינם, ולמה מומלץ לחשוב פעמיים לפני שהולכים לעבוד בהיי־טק.

 


 

#2 — על שקיפות, נוכחות ואחריות

דקל בוברוב

יום ראשון 7.3.21 בשעה 20:00

במפגש השני בסדרת ״תרבות יום אאא״ אנחנו שמחים לארח את דקל בוברוב, שעד לא מזמן עמד, במשך 8 שנים, בראש המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר. דקל יספר על הערכים שהוא הוביל כראש מחלקה, ‏על עיצוב ״שקוף״, על עיצוב אחראי ועל מסלולו מסטודנט למרצה לראש מחלקה ולסטודנט שוב. ההרצאה מיועדת למעצבים ולמעצבות גרפיים מכל אסכולה ומכל רקע השכלתי.

לפני היותו ראש המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר, דקל היה בעלים ושותף ב"סטודיו מיכל ודקל" – שפעל בין השנים 1999-2016 והתמחה בעיצוב למוסדות תרבות, לבתי הוצאה לאור ולתחום העסקי. דקל הוא בוגר בית הספר לעיצוב "ויטל" ובעל ניסיון הוראה של למעלה מ־20 שנה.

 


 

#1 – תקשורת אסרטיבית עם לקוחות

רונית כפיר

יום ראשון 21.2.21 בשעה 20:00

המרצה הראשונה שלנו היא רונית כפיר האגדית שעוזרת לעצמאיים ועצמאיות לייצר תקשורת אסרטיבית אך נעימה עם לקוחותיהם. בהרצאה רונית תלמד איך לעבור מ״לא נעים לי״ ל־נעים מאוד! ההרצאה תעסוק בכל הנושאים ה״לא נעימים״ כמו: כסף, שכר, להגיד לא והשווי האמיתי שלך.3 תגובות