גיבאווייז נעה שלו – פונט סריפי בעל תנועות קליגרפיות רכות לשימוש חופשי

נעה שלו בצעירותה. הצילום באדיבות משפחתה.

״נֹעה שלֵו״ הוא פונט סריפי קליגרפי בסגנון ״ספרדי״ שעוצב  בהשראת אותיות לטרינג של נֹעה שלֵו, ופּוּתַּח בשיתוף פעולה עם משפחתה.

נֹעה, ילידת שנת 1938, למדה בצעירותה את הכתיבה הקליגרפית מאביה אריה פק, שלמד גרפיקה, צילום ותכנון בניה בבית הספר הגבוה לאומנויות בגרמניה ועסק בתחומים אלו במהלך חייו. נעה המשיכה את דרכו, בקיבוץ נען, בתחום הכתיבה והעיצוב, ולאורך שנים רבות כתבה בטכניקת לטרינג ידני את כל מודעות הקיבוץ – עבור חגים, אירועים, שלטים ועוד.

משפחתה ביקשה עוד להוסיף כי הפונט הוא נכס עבור המשפחה, וכי ישמחו אם ישמש גם את כלל הציבור.

עוד פונטים חינמיים תוכלו למצוא בעמוד הפונטים החינמיים שלנו.

הורדת פונט ״נעה שלו״

הורדת פונט ״נעה שלו״

רישיון השימוש החינמי הוא ‫בכפוף לתנאי השימוש.

אנחנו לא מספקים שירותי תמיכה עבור פונטים חינמיים. כל המידע שאתם צריכים נמצא בעמוד הזה ובעמוד השאלות הנפוצות שלנו. ‫רישיון השימוש שלך בפונט החינמי יכנס לתוקף לאחר ‫מילוי שמך המלא וכתובת האימייל העדכנית שלך. במילוי ושליחה של טופס זה את/ה מצהיר/ה כי כל הפרטים שהזנת נכונים ועדכניים וכי ידוע לך כי כל שימוש בפונטים כפוף לתנאי רישיון השימוש ולדיני זכויות יוצרים וקניין רוחני בארץ ובעולם.

ההורדה שלך תתחיל מיד…

וגם, שלחנו לך עכשיו אימייל עם קישור לאישור ההרשמה שלך לרשימת התפוצה!


הוסף/י תגובה

12 תגובות

11
דניאל זינגר

ראשית, הפונט, לכשעצמו, מקסים. שנית, עצם הבאת הפונט המשפחתי המיוחד הזה לקידמת הבמה, הפקתו באופן מקצועי כל-כך והפצתו על-ידכם אינו דבר של מה בכך ומאד מוערך! המון הצלחה גם בהמשך דרככם המיוחדת הזו.