7 פודקאסטים מומלצים למעצבים גרפיים

אספנו פודקאסטים מעולים בעברית ובאנגלית שתוכלו להאזין להם בזמן שאתם מעצבים דברים יפים

מאת

אמנם הקורונה לא הביאה לקץ האנושות, אבל העולם בחוץ נהיה מעט מפחיד ואף מעורר היסטריה. השהיה בבידוד מציבה אתגרים חדשים ובעיקר דורשת מאיתנו למצוא דרכים להתמודדות עם המצב הלא שגרתי הזה. ואם כבר כולנו בבידוד למה שלא נהיה יעילים וננסה להפיק את המיטב מהמצב.

אז אחרי שצפיתם בכל ההרצאות הטיפוגרפיות וראיתם את כל סרטי ההשראה שהמלצנו לכם, הגיע הזמן לדבר הבא: פודקאסטים. אספנו שבעה מעולים ומעוררי השראה שעוסקים בעולם העיצוב והיזמות. תוכלו למצוא פה הכל: השראה למעצבים, דיבורים מעולם האיור, טיפים לעיצוב חוויות משתמש וגם על העולם העסקי של העיצוב. כשנצא מהבידוד כולנו נהיה מעצבים חכמים יותר.

 

דיבור עצמאי

פודקאסט על עיצוב ועסקים. מיכאל שוורץ יודע שכדי להיות מעצב מצליח צריך ״להתלכלך״ גם בעסקים, הוא מראיין אנשים מובילים מעולם העיצוב הישראלי, אוסף מהם טיפים ובודק איך הם הגיעו לאן שהגיעו.

פרק מומלץ: שיחה על מיתוג אסטרטגי עם מעיין פרוינד (Awsome)

gushon.com/podcast

 

 

מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

מקשקש, פודקאסט איור בהנחיית שחר בכור (שחי) מייסד חבורת הטושים, מאייר ומעצב גרפי. בפודקאסט הוא פוגש מאיירים ומעצבים שמתעסקים, חיים ונושמים איור. זאת דרך מעולה להכיר מקרוב את עולמם של המאיירים, ואת האתגרים והסיפורים ומאחורי האיורים.

פרק מומלץ: ירמי פינקוס - מאיור לטקסט ובכיוון ההפוך

mekashkesh.simplecast.com

 

 

פיקסל פרפקט

הפודקאסט של המעצב והיזם שגיא שרייבר פונה לאנשי עיצוב ואינטראקטיב שרוצים לבנות לעצמם את הקריירה. הפודקאסט של פיקסל פרפקט כולל המון השראה וטיפים מקצועיים החל מנושאי עיצוב ועד ניהול זמן כעצמאי.

פרק מומלץ: איך לעבור מפרינט ל־UX

pixelperfect.co.il/podcast

 

 

המנגל

פודקאסט ״המנגל״ הוקם במטרה לתת ערך וידע ליזמים, בעלי עסקים, פרילנסרים, מנכ״לים, מנהלי שיווק, אנשי דיגיטל, סטארטאפים וכל מי שמתעניין במיתוג שיווק, דיגיטל, אסטרטגיה, יזמות ומיתוג. ב״המנגל״ תשמעו על טיפים וכלים מעשיים שיעזרו למעצבים עצמאיים ויזמים לקדם את עצמם ואת העסק שלהם.

ha-mangal.com

 

 

פופקורן

ליאור פרנקל, יזם בתחום החינוך והעיצוב, מראיין את אנשים עם קריירות שונות ומעניינות בעולם החדש. בכל פרק הוא פוגש מישהו אחד ומשוחח איתו או איתה על איך הגיעו לאן שהגיעו, איזה טעויות עשו בדרך, ממה הם מפחדים ומה הם יכולים ללמד אותנו.

פרק מומלץ: איך לעצב את הבאלאנס שלך, עם נדב ברקן

frnkl.co/podcast

 

 

Design Details

פודקאסט באנגלית על הפרטים הקטנים של העיצוב. מארשל ובריאן, שני מעצבים מובילים בעיצוב UX ומשחקים, מדברים על עיצוב ופיתוח ממשקים.

פרק מומלץ: פיתוח הקריירה כמעצב מוצר

designdetails.fm

 

 

Presentable

אם מישהו יודע משהו על עתיד העיצוב זה בטח ג׳ף ווין, חבר בצוותי מנהיגות העיצוב של גוגל ואדובי. פעמיים בחודש ג׳ף מראיין מומחים לעיצוב, כאלה שעבדו עם חברות הטכנולוגיה הגדולות כדוגמת אפל ואמזון, ויחד הם חוקרים את תפקיד המעצבים בעולם הדיגיטלי.

פרק מומלץ: על יצירתיות ואיך לא להיתקע

relay.fm/presentable