אנחנו סופר מפורסמים, אלמוני אלפא ועוד עדכונים

השבוע התרגשנו לגלות שאנחנו אנשים פצפונים וחמודים בכתבה משמחת במגזין גלריה (15.1.2012). תודה לכולם על הפרגון, בהחלט חשנו סופרסטארים. אחרי ש־15 דקות התהילה שככו, חזרנו לשולחנות השרטוט כדי להמשיך לפתח פונטים ולענות למיילים שלכם. בהמשך החודש הופענו גם במגזין מרמלדה ובכמה מקומות נוספים. אבל די עם התעופה העצמית. לעבודה.

גופן אלמוני אלפא

אנחנו מקבלים פניות רבות ממעצבים המעוניינים לדעת מהו הגופן שמשמש אותנו לכתיבה באתר. לא מדובר בגופן סודי או משהו כזה, הוא פשוט עדיין בפיתוח – בגרסת אלפא; בעצם, אלפא אלפא אלפא. שמו של הגופן "אלמוני" (לא "אלמוני צר"), הוא כולל אותיות לטיניות תואמות ומוצע בארבעה משקלים. בגרסתו הנוכחית הוא טוב מספיק לשימוש באתר שלנו, אבל נדרשים בו כמה שיפורים קלים לפני שיוכל לעמוד למכירה. הוא צפוי להיות מוכן בשלהי מרס. אם אתם כמונו ולא יכולים לדחות סיפוקים, פנו אלינו במייל ותקבלו אותו במחיר מופחת ביחס למחיר שיוצע לבסוף (ברגע שתעלה גרסתו הסופית היא תישלח לכל מי שירכוש את זו הנוכחית). ציינו אם אתם מעוניינים בגרסה לשולחן העבודה (פרינט) או לאינטרנט (Webfont).

חודש ינואר היה גדוש בהשראה. ליקטנו עבורכם כמה מהדברים המרתקים שקרו בגלקסיית ה־WWW.

כאן במגזין אאא למדנו אחת ולתמיד מהו מקור המילה גופן, וגם מאיר סדן ועופר להר סיפרו לנו על משחק הטייפספוטינג הנהדר שלהם.

אורן פייט כתב במגזין סמליל על הפלא השמיני של העולם, לינוטייפ. מי מכם שמצליחים לשים ידיהם על הסרט – שיוצא בסוף החודש – אנא הודיעו לנו ונארגן הקרנה ספונטנית משותפת.

מגזין אנטייטלד מחפש מחשבות חדשות. זה הזמן לשלוף מקלדות ולכתוב על הדברים שמעניינים אתכם. מניסיון – קשה יותר להתקבל לבצלאל אז שווה לנסות.

כלניות - צילום Golf Bravo מתוך ויקיפדיה

כן. זה סוף-סוף קרה באמת: The quick brown fox jumps over the lazy dog. עכשיו רק נותר לתהות אם פנגרמות הם למעשה נבואות המגשימות את עצמן. אנחנו לא יכולים לחכות שהקצין גד יחזור ויתבע כיסא למשפט.

כדי לא להשתמש במילים שעלולות לשלוח את המייל הזה היישר לתיבת הספאם, אנחנו מעדיפים לא לכתוב על מה התאמבלר הזה שפתח אברהם. זה קשור לתופעה הזאת. בלי פאניקה.

שעת כושר: החודש יצא משחק נוסף מאת Method in Action, מבחן הצבע. גלו עד כמה מדויקת יכולת ההבחנה שלכם בין צבעים. אם פספסתם את המשחקים הקודמים בסדרה, הרי לכם תרגיל חימום לשבת בבוקר (ואל תשכחו את המגבת): מבחן הריווח ומבחן הווקטור.

ולסיום, השמועות מספרות שהכלניות האדמדמות כבר התחילו לפרוח – רוצו לחפש אותן בשדה הקרוב לביתכם.