18 כרזות פונטים להשראה מהעונה הראשונה של הפונטי־טאלנטים

בין השנים 2017-2019 חשבון האינסטגרם של הפונטימונים חגג את כשרונותיהם של המעצבים והמעצבות הצעירים והמבטיחים של התקופה ההיא בתצוגות יכולת, ופוסטר בהשראת אחד הפונטימונים לסיכום, התוצאות לפניכם

בין השנים 2019-2017 חשבון האינסטגרם של הפונטימונים (״הפונטיגרם״) שימש כתערוכה מתחלפת ל־67 טאלנטים ולטאלנטיות הצעירים והמבטיחים של תחום העיצוב הגרפי של השנים הללו. כל אחד ואחת בתורו השתלט על הפרופיל של הפונטימונים למשך שבוע – במהלכו הציג את עצמו ואת הפרויקטים המוצלחים ביותר שלו. בנוסף, ביום האחרון של השבוע כל טאלנט הציג כרזת מחווה שעיצב לפונט מקטלוג הפונטימונים לבחירתו. במקביל להשתלטות של כל טאלנט על הפונטיגרם התפרסם ראיון איתו באתר הפונטימונים.

את העונה הראשונה של ה״פונטי־טאלנטים״ ערך ירונימוס, שבחר את הטאלנטים בפינצטה וסייע להם לבחור, ללטש ולציג את העבודות שלהם בצורה הטובה ביותר. בעקבות דרישות הקהל החלטנו לחזור לפורמט המבוקש ולהקצות את פרופיל האינסטגרם של הפונטימונים ל״עונה״ נוספת של השתלטויות טאלנטים, הפעם בעריכתה של נתלי לוי.

בפרץ נוסטלגיה נוסף החלטנו לפרסם לקט של הכרזות המוצלחות שעיצבו הטאלנטים של העונה הראשונה. והרי הם לפניכם:

עיצוב: עמית ממן

עיצוב: נועם דושי

עיצוב: איתמר מקובר

עיצוב: אבי נעים

עיצוב: אליאור קרמני

עיצוב: גל בן־דוד

עיצוב: שביט יעקב

עיצוב: גלעד בר

עיצוב: דין טל

עיצוב: שרון כץ־רווה

עיצוב: מאיה בר־יהודה

עיצוב: רועי עובדיה

עיצוב: רוני קרדי

עיצוב: קארין מלמד

עיצוב: איתן אדרי

עיצוב: רוני קוך

עיצוב: גל זוננפלד

עיצוב: ארז שמח

כל הפונטי־טאלנטים מהעונה הראשונה:

אבי נעים, אביתר פלד, איתי רווה, איתמר מקובר, איתן אדרי, אלה שדה, אליאור קרמני, אמיר פרץ, אנה זכאי, ארז שמח, גיא ארמה, גיא נתיב, גילעד בר, גל בן־דוד, גל זוננפלד, דין טל, דנה דריאל, דר גולן, דריה ליטובסקיה, הדר בר, הילה פדן, זיו פינקל, חן ליבמן, יפעת גרינבאום, ליעד שדמי, לירי ארגוב, מאור מליאנקר, מאי רזניק, מאיה בר־יהודה, מירי דביר, נועם דוּשי, נטע בר־סתו, נטע לוי, נינה זייג, נעם נוי, סופי סטרז'ניק, סיון מטייביץ׳, סתיו סואיה־מוסקוביץ, עדי בלום, עדי נחום, עדי פרש, עדי רון, עובדיה בנישו, עומרי אברהם, עומרי גולדזק, עידו בק, עידן אסינלי, עלמה נאמן, עמית ממן, ענב שרון־ניצן, קרין מלמד, רוני קוך, רוני קרדי, רועי עובדיה, רותי זסלבסקי, שביט יעקב, שירי לוין, שירן אוריאל, שירן ברי, שרון ישראל, שרון כץ רוה, תום אברמוביץ׳, תימור כהן, תמיר רוזיליו.

לינק לפונטיגרם