גיבאווייז ״ארכאי״ – פונט מוזר ומוחצן להורדה לשימוש חופשי

זאב הררי יצר פונט עברי אקספרימנטלי בעל תצורות חריגות ומפתיעות והוא מציע אותו כאן להורדה לשימוש חופשי. חינם, לא תיקחו?

מאת

עוד בשנות ה־90 עלה לזאב הררי רעיון ליצור פונט ראווה עברי בעל תצורות חריגות. במהלך השנים הוא עיצב למגירה סקיצות שונות, ורק בשנת 2016, התיישב כדי להוציא את האותיות שישבו בראשו וליצור אותן במחשב בקו אחיד. בשלב הזה, הררי נעזר בידידו אופיר שביט ובתוכנת "פונטארק" כדי לבנות את שלד האות. מאוחר יותר, בשנת 2019, החלטנו להירתם לעזרתו ולבנות את הפונט מחדש כפונט מונוליין עברי בעל משקל אחד. אנחנו שמחים להציע אותו כאן עבורכם להורדה לשימוש חופשי.

הפונט נקרא בשם "ארכאי" מכיוון שהוא מזכיר כתבים גיאומטריים עתיקים ופרימיטיביים מארצות רחוקות. ויש שיאמרו מגלקסיות רחוקות.

זאב הררי הוא מעצב גרפי, בוגר ArtCenter College of Design, קליפורניה. מזה שנים רבות עוסק בעיצוב גרפי ובפרסום. הוא אוהב ליצור אותיות ומילים, אותן הוא אוצר במגירתו עד שיגיע זמנן להיגאל מאלמוניותן.

הורדת פונט ״ארכאי״

רישיון השימוש החינמי הוא ‫בכפוף לתנאי השימוש.

אנחנו לא מספקים שירותי תמיכה עבור פונטים חינמיים. כל המידע שאתם צריכים נמצא בעמוד הזה ובעמוד השאלות הנפוצות שלנו. רישיון השימוש שלך בפונט החינמי יכנס לתוקף לאחר ‫מילוי שמך המלא וכתובת והאימייל העדכנית שלך דרך טופס זה. במילוי ושליחה של טופס זה הינך מצהיר/ה כי כל הפרטים שהזנת נכונים ועדכניים וכי ידוע לך כי כל שימוש בפונטים כפוף לתנאי רישיון השימוש ולדיני זכויות יוצרים וקניין רוחני בארץ ובעולם.

ההורדה שלך תתחיל מיד…

וגם, שלחנו לך עכשיו אימייל עם כפתור לאישור ההרשמה שלך לזוֹלֶטֶר.תגובות פייסבוק