גיבאווייז ״ארכאי״ – פונט מוזר ומוחצן להורדה לשימוש חופשי

זאב הררי יצר פונט עברי אקספרימנטלי בעל תצורות חריגות ומפתיעות והוא מציע אותו כאן להורדה לשימוש חופשי. חינם, לא תיקחו?

עוד בשנות ה־90 עלה לזאב הררי רעיון ליצור פונט ראווה עברי בעל תצורות חריגות. במהלך השנים הוא עיצב למגירה סקיצות שונות, ורק בשנת 2016, התיישב כדי להוציא את האותיות שישבו בראשו וליצור אותן במחשב בקו אחיד. בשלב הזה, הררי נעזר בידידו אופיר שביט ובתוכנת "פונטארק" כדי לבנות את שלד האות. מאוחר יותר, בשנת 2019, החלטנו להירתם לעזרתו ולבנות את הפונט מחדש כפונט מונוליין עברי בעל משקל אחד. אנחנו שמחים להציע את הפונט להורדה בחינם לשימוש חופשי.

הפונט נקרא בשם "ארכאי" מכיוון שהוא מזכיר כתבים גיאומטריים עתיקים ופרימיטיביים מארצות רחוקות. ויש שיאמרו מגלקסיות רחוקות.

זאב הררי הוא מעצב גרפי, בוגר ArtCenter College of Design, קליפורניה. מזה שנים רבות עוסק בעיצוב גרפי ובפרסום. הוא אוהב ליצור אותיות ומילים, אותן הוא אוצר במגירתו עד שיגיע זמנן להיגאל מאלמוניותן.

הורדת פונט ״ארכאי״

הורדת פונט ״ארכאי״

רישיון השימוש החינמי הוא ‫בכפוף לתנאי השימוש.

אנחנו לא מספקים שירותי תמיכה עבור פונטים חינמיים. כל המידע שאתם צריכים נמצא בעמוד הזה ובעמוד השאלות הנפוצות שלנו. ‫רישיון השימוש שלך בפונט החינמי יכנס לתוקף לאחר ‫מילוי שמך המלא וכתובת האימייל העדכנית שלך. במילוי ושליחה של טופס זה את/ה מצהיר/ה כי כל הפרטים שהזנת נכונים ועדכניים וכי ידוע לך כי כל שימוש בפונטים כפוף לתנאי רישיון השימוש ולדיני זכויות יוצרים וקניין רוחני בארץ ובעולם.

ההורדה שלך תתחיל מיד…

וגם, שלחנו לך עכשיו אימייל עם קישור לאישור ההרשמה שלך לרשימת התפוצה!3 תגובות