הניוזלטר הראשון (נגהפ תשע״ב במעוז)

מאת

ברוכים הבאים לניוזלטר הראשון בתולדות אאא. בהחלט רגע היסטורי ומרגש (ובסופו גם חידה מסתורית ומתנה מערפלת חושים, אז כדאי לקרוא עד הסוף). 

פעם בחודש יצוץ באינבוקס שלכם באורח פלא מייל חדש גדוש בהפתעות: מבצעים מיוחדים למנויים בלבד, חדשות טיפוגרפיה ועיצוב, לינקים שווים וכל מיני דברים שליקטנו במיוחד עבורכם בפינצטה. מכיוון שזו תחילת הדרך נשמח לשמוע מכם פידבקים, הערות בונות או טרוניות (כמובן שכל פידבק יתקבל בברכה גם בהמשך). אם אתם עדיין לא מנויים זה הלינק להצטרפות.

לפני הכל נציג את טיפוגרפי־העל שכבר הצטרפו לליגת הצדק:

  • נוי ניימן – מנהל סטודיו למיתוג ביום, סופרמן בלילה ובין לבין מוצא זמן להיות אבא למופת.
  • אברהם קורנפלד – היום מעצב, מחר מתכנת ומחרתיים מי יודע. כן כן, זה ההוא שמתקשה להגדיר את עצמו במשפט אחד.
  • ליה אופיר – העיצוב זורם בעורקיה, עד כדי כך שהיא אף שוקלת ברצינות לשנות את שם משפחתה לגליף.
  • שני ברבר – מעצבת מחוננת מבית טוב, בעלת חיבה יתרה לצבע האדום, והיא יודעת למה – אדום זה הכי 2012, תשאלו את פנטון.
  • נדב ברקן – בעל תואר ראשון, תואר שני וים של כישרון מהסוג שיש רק לאנשי אשכולות מהזן מעורר הקנאה.

וזה המקום שבו אנחנו פונים אליכם: אם עיצבתם גופנים והם עמוק בתוך המגירה, לכו בעקבות אורנה בנאי וצאו אל האור. נשמח להתרשם מגופנים מקוריים ויצירתיים שנוצרו במקצועיות וברמת גימור משובחת.

 

עוד תמונות מההשקה באלבומים שלנו בפליקר ובפייסבוק

ונעבור לעיקר החדשות

עכשיו, לאחר שקצת נרגענו מההשקה החגיגית והמרגשת של אאא, הגיע הזמן לסכם אותה. האירוע התקיים בנר ראשון של חנוכה בבר המעוז (צור). כולם נראו נהדר עם סיכות אל"פים על הדש, עם פוסטר מגולגל ביד האחת ועם כוס שמפניה ביד השנייה. תודה לכל מי שבא. ומי שלא הצליח להגיע – חבל. קשה לנו להאמין שבאמת היה לכם משהו חשוב יותר לעשות. בפעם הבאה תתאמצו יותר.

נס חנוכה

במשך שמונת ימי החג ישבה כל קהילת המעצבים על קצה כיסא ההרמן מילר במתח ובציפייה לראות איזה גופן יושק היום באתר אאא. אנחנו מודים שבהתחלה היה מוזר למכור גופנים שעבדנו עליהם זמן רב כל־כך ונקשרנו אליהם, אבל כמות המכירות המפתיעה עזרה לנו להתרגל לרעיון במהירות. זה היה בדיוק כמו נס פך השמן - רק בלי השמן. ובלי הפך.

ובמעבר חד אל ההאקר הסעודי השאפתן שקפץ שלשום לכל מיני אתרים ישראלים תמוהים וגנב פרטים אישיים וביניהם מספרי אשראי. אז מפני שהתקשורת אוהבת להפחיד – והרי פאניקה זה בטח לא בריא - אנחנו פה כדי להרגיע אתכם. לעולם לא נשמור את הנתונים הפרטיים שלכם על השרתים שלנו, ולעולם לא נמסור את פרטיכם לגופים אחרים. בחיים בחיים בחיים לא נאפשר לזה לקרות. בדיוק מסיבה זו מערכת הקניות של אאא מבוססת על פייפאל. הסיכוי שאיזה האקר סעודי יפרוץ לפייפאל קלוש כמו הסיכוי ש־אאא יעשה מחר אקזיט (למרות שאנחנו יודעים שאתם מאמינים בנו). ומי שעדיין לא אוהב להקליד מספרי אשראי לתוך שדות וירטואליים, יכול תמיד לשלוח צ'ק כמו בימים ההם, בזמן הזה.

ולעניין ההבטחות שאנחנו מפזרים לכל עבר. מכיוון שיש לנו חיבה מיוחדת לכל מה שאדום, ובטח אם יש עליו תמונה של זלמן שזר, בשבוע הקרוב תוכלו לזכות בקופון מטריף על סך 200 ש"ח (!) לרכישת גופנים באתר. אבל קודם תצטרכו לענות על החידה הטיפוגרפית הבאה: כמה אותיות יש בא"ב העברי, כולל סופיות? את התשובה יש להקליד בשדה הקופון בסל הקניות שלכם לאחר הבחירה בגופנים שתרצו לרכוש, ומיד לאחר מכן תתקבל ההנחה הנחשקת (המבצע תקף למשך שבוע בלבד).

לפני פיזור, אם עוד לא קראתם את הפוסטים החדשים בבלוג החדש שלנו, הנה 2 מומלצים: על אודות פרשת השבוע מאת שני ברבר; על אודות סינופסיס מאת אברהם קורנפלד.

בברכת חורף חם של כרבולים, אאא

hashaka-poster