שלום עולם, החמישיה הפותחת ונגהפ תשע״ב במעוז

ברוכים הבאים לפוסט הראשון במגזין אאא. בהחלט רגע היסטורי ומרגש (ובסופו גם חידה מסתורית ומתנה מערפלת חושים, אז כדאי לקרוא עד הסוף)

אם תירשמו לניוזלטר שלנו – מידי פעם יצוץ באינבוקס שלכם באורח פלא מייל חדש גדוש בהפתעות: מבצעים מיוחדים למנויים בלבד, חדשות טיפוגרפיה ועיצוב, לינקים שווים וכל מיני דברים שליקטנו במיוחד עבורכם בפינצטה. מכיוון שזו תחילת הדרך נשמח לשמוע מכם פידבקים, הערות בונות או טרוניות (כמובן שכל פידבק יתקבל בברכה גם בהמשך).

לפני הכל, נציג את טיפוגרפי־העל שכבר הצטרפו לליגת הצדק:

  • אברהם קורנפלד – היום מעצב, מחר מתכנת ומחרתיים מי יודע. כן כן, זה ההוא שמתקשה להגדיר את עצמו במשפט אחד.
  • נוי ניימן – מנהל סטודיו למיתוג ביום, סופרמן בלילה ובין לבין מוצא זמן להיות אבא למופת.
  • ליה אופיר – העיצוב זורם בעורקיה, עד כדי כך שהיא אף שוקלת ברצינות לשנות את שם משפחתה לגליף.
  • שני ברבר – מעצבת מחוננת מבית טוב, בעלת חיבה יתרה לצבע האדום, והיא יודעת למה – אדום זה הכי 2012, תשאלו את פנטון.
  • נדב ברקן – בעל תואר ראשון, תואר שני וים של כישרון מהסוג שיש רק לאנשי אשכולות מהזן מעורר הקנאה.

וזה המקום שבו אנחנו פונים אליכם: אם עיצבתם גופנים והם עמוק בתוך המגירה, לכו בעקבות אורנה בנאי וצאו אל האור. נשמח להתרשם מגופנים מקוריים ויצירתיים שנוצרו במקצועיות וברמת גימור משובחת.

ונעבור לעיקר החדשות

עכשיו, לאחר שקצת נרגענו מההשקה החגיגית והמרגשת של אאא, הגיע הזמן לסכם אותה. אירוע נגהפ והשקת קטלוג הפונטים שלנו התקיים בנר ראשון של חנוכה בבר המעוז (צור). כולם נראו נהדר עם סיכות אל"פים על הדש, פוסטר מגולגל ביד האחת וכוס שמפניה ביד השנייה. תודה לכל מי שבא. ומי שלא הצליח להגיע – חבל. קשה לנו להאמין שבאמת היה לכם משהו חשוב יותר לעשות. בפעם הבאה תתאמצו יותר.

עוד תמונות מההשקה באלבומים שלנו בפליקר ובפייסבוק.

נס חנוכה

במשך שמונת ימי החג ישבה כל קהילת המעצבים על קצה כיסא ההרמן מילר במתח ובציפייה לראות איזה גופן יושק היום באתר אאא. אנחנו מודים שבהתחלה היה מוזר למכור גופנים שעבדנו עליהם זמן רב כל־כך ונקשרנו אליהם, אבל כמות המכירות המפתיעה עזרה לנו להתרגל לרעיון במהירות. זה היה בדיוק כמו נס פך השמן - רק בלי השמן. ובלי הפך.

ולעניין ההבטחות שאנחנו מפזרים לכל עבר. מכיוון שיש לנו חיבה מיוחדת לכל מה שאדום, ובטח אם יש עליו תמונה של זלמן שזר, בשבוע הקרוב תוכלו לזכות בקופון מטריף על סך 200 ש"ח (!) לרכישת גופנים באתר. אבל קודם תצטרכו לענות על החידה הטיפוגרפית הבאה: כמה אותיות יש בא"ב העברי, כולל סופיות? את התשובה יש להקליד בשדה הקופון בסל הקניות שלכם לאחר הבחירה בגופנים שתרצו לרכוש, ומיד לאחר מכן תתקבל ההנחה הנחשקת (המבצע תקף למשך שבוע בלבד).

לפני פיזור, אם עוד לא קראתם את הפוסטים החדשים בבלוג החדש שלנו, הנה 2 מומלצים: על אודות פרשת השבוע מאת שני ברבר ועל אודות סינופסיס מאת אברהם קורנפלד.

בברכת חורף חם של כרבולים, אאא

hashaka-poster