שו״ת השאלון עם יפעת אנזלביץ

לפי לוח העונות - עכשיו אמור להיות שיא החורף. אבל נראה שמזג האויר בחוץ הולך ומתחמם, ושהחורף בינתיים הסתכם בשבועיים קפואים במיוחד בדצמבר. שלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו לא מתלוננים. להיפך - נעים לנו. ואם כבר חצי קיץ בחוץ למה לא לנצל את ההזדמנות ולקפוץ בספונטניות על תל אופן ולפדל אל עבר יפעת בסטודיו אנזלביץ. מזל שהיא זרמה עם ביקור הפתע כי כבר הרבה זמן שאנחנו רוצים לשאול אותה על חושים, על השראה וגם סתם על החיים. בואו נתחיל.

ראיה

מסתכלת תמיד פנימה והחוצה. חשוב לי לשלב בין עולמי הפנימי למה שקורה בחוץ ולהפך. ברמת המיקרו, בתוך הסטודיו, זה מתבטא בשילוב העולם שלי עם עולמן של הבנות, כל אחת מביאה משהו משלה. השילוב של העולמות ביחד יוצר את העניין והיצירתיות. ברמת המאקרו, חשוב לי להישאר מעודכנת במה שקורה בעולם ובעיצוב בפרט, אינסוף השראות נמצאות מתחת לאף שלנו.

שמיעה

המארז של כוורת קבוע אצלי באוטו. הילדים שלי מכירים את כל השירים בעל פה ואנחנו שרים אותם בקולניות, בחוסר כשרון משווע. דווקא במהלך העבודה, אני כמעט ולא שומעת מוזיקה.

מישוש

נייר שמגיע מבית הדפוס, בדפדוף הראשון. תמיד נטול עץ. והאהוב במיוחד מאסטר 360 גר'.

ריח

ימי שישי בערב. תמיד יש ריחות של בישולים בבית, גם כשלא מארחים. בכלל, הבית שלי תמיד מוכן לאירוח. אנחנו גרים בקיבוץ ורוב הזמן פוקדים אותנו עוברים ושבים; ילדים, חברים, משפחה.

טעם

כל מה שמגיע מהים זה מצויין, בכל שעה ובכל מקום. fish

פונט

משתנה לפי זמן ומצברוח. אבל אם אני חייבת לבחור אז פונט הדסה, הוא הקלאסיקה במיטבה.

צורה וצבע

קו נקודות 0.5, שחור %75

ציירי לנו בית

photo

המלצה

presentandcorrect.com - אתר מקסים של שני מעצבים גרפיים, שמוכרים פריטים יפים עם טעם של פעם. אני לא יכולה לסרב למוצרי נייר ולכל השטויות שנמכרות לידם, זה אף פעם לא מרגיש יותר מדי.

שעות שינה

קשה לתמרן בין כל העולמות ושעות השינה הן היחידות שאפשר לקצץ מהן, לכן מדובר בשעות בודדות.

קפה

נס בספל רחב, בלי סוכר, מעט חלב.

אישיות

מיירה קלמן, היתה המנחה שלי בתזה בלימודי התואר השני בניו-יורק. אני מאוד אוהבת את הטיפול שלה בטיפוגרפיה כחלק בלתי נפרד מהאיור. יש משהו מאוד שלם בתוצרים שלה. מיירה היוותה מודל עבורי לשילוב מוצלח בין קריירה ומשפחה.

מקום

הכי טוב בבית

זמן

שישי בצהריים. הכל נרגע מסביב וכולם מגיעים הביתה. זו התמצית.

עבר-הווה-עתיד

החיים בניו־יורק הפכו אותי למעצבת אחרת.
הילדים גורמים לי לזכור מה באמת חשוב.
השילוב בין עבודה, יצירה ומשפחה נותנים לי דרייב להמשיך ולהנות מכל רגע.

ומה עוד?

בשביל עיצוב טוב צריך צוות טוב. אני שמחה שהשכלתי לבחור את המעצבות שמלוות אותי.

צילומים - ינאי יחיאל:


הוסף/י תגובה

4 תגובות

אחלה ראיון – ממש אוהב את סגנון הכתיבה שלך.
עם יפעת יצא לי לשבת פעם, די כצופה מהצד, בדיון על מיתוג אצל ורד מוסנזון, ואני זוכר שהיו לה תובנות שממש תפסו אותי, אם כי לצערי אני לא זוכר מה הן היו.
אח"כ יצא לי, לשמחתי, לעבוד באופן ישיר עם סטודיו אנזלביץ'. מעבר לתוצאות המצויינות גם קיבלתי את התחושה – שעולה גם מהשאלון הזה – שהזרימה בין כל המעצבות בסטודיו ממש טובה.
ותודה על ההפנייה המעולה ל-presentandcorrect.