לחברות גדולות, למותגים ולתאגידים יש צורך לעיתים ב״פונט מותג״ מקורי וייחודי שישדר את ערכי המותג שלהם וישקף את עולמם הוויזואלי והתֹכני. עזרנו לחברות רבות לתרגם את ערכי המותג שלהן לפונט מותאם אישית. כל פונט מותג מעוצב על־ידינו בהתאמה אישית וקפדנית וכולל רישיונות בלעדיים מיוחדים – בהתאם לצֹרכי החברה.

שירותי הטיפוגרפיה שאנחנו מציעים כוללים:

  • עיצוב ופיתוח פונטים חדשים מותאמים אישית במגוון שפות
  • פיתוח מערכות תווים מותאמות אישית ופריסת מקלדות מיוחדת
  • אופטימיזציה של פונטים למדיות שונות
  • הוספת תמיכה רב־לשונית לפונטים קיימים
  • ייעוץ טיפוגרפי
  • הוספת OpenType Features (לדוגמה ניקוד, ליגטורות וכו') לפונטים קיימים
  • המרות מיוחדות והרחבת תמיכה של פונטים לפלטפורמות חדשות

אז אם אתם צריכים פונט חדש שיתאים לשפה הגרפית של המותג שלכם, אל תהססו לפנות אלינו דרך הטופס הזה.

 

דוגמאות לפונטים שעיצבנו למותגים בין־לאומיים:

 

יאנגו דלי Yango Deli

עיצוב פונט עברי צר וכבד על־בסיס פונט Yango Headline הלטיני. הפונט כולל משקל ישר ומשקל נטוי, סימנים מיוחדים, ניקוד מתוכנת, חלופות סגנוניות ואופן־טייפ פיצ׳רז, והוא עוצב על ידינו בבלעדיות עבור חברת יאנגו דלי.

 

פישר פרייס Fisher Price

עיצוב פונט לטיני בארבעה משקלים התומך בלמעלה מ־120 שפות. הפונט כולל סימנים מיוחדים, סימנים אלטרנטיביים ומאפייני אופן־טייפ, והוא עוצב על ידינו בבלעדיות עבור חברת פישר פרייס העולמית.

fisher-price02-1080

 

ברגר קינג Burger King

פונט עברי שעיצבנו עבור ברגר קינג ישראל כדי שיעבוד לצד הפונט הלטיני שהיה בשימוש החברה הבין־לאומית. פונט 'טייק־אוויי' כולל שלושה משקלים, ניקוד מלא ומספר תווים חלופיים. העבודה נעשתה מול חברת מקאן שניהלה את תהליך המיצוב והכניסה של הרשת לישראל. ניתן לרכוש את הפונט ב״פונטימונים״ ששינה את שמו לבמברגר.

take-away-aaa

Take-Away

 

גוגל Google

האותיות העבריות של פונט וַארֶלָה מעוגל (Varela Round) עוצבו על ידינו עבור ספריית הפונטים של גוגל. זהו פונט נקי ופשוט בעל פינות מעוגלות שנותנות לו לוק צעיר ונעים. הפונט שומר על האיכויות הייחודיות שלו בכל גודל – בכותרות גדולות או בטקסטים קטנים, והוא מתאים לווב וגם לדפוס. את הפונט ניתן להוריד בחינם דרך עמוד הפונטים החינמיים שלנו.

varela-round

 

הלקוחות שלנו

אלה חלק מהחברות שבוחרות לעבוד איתנו ולרכוש מאיתנו פונטים ושירותי טיפוגרפיה: משרדי מיתוג ופרסום, מוסדות תרבות ואקדמיה, מותגים ישראליים, תאגידים בינלאומיים, גופי תקשורת וגופים ממשלתיים. אספנו כאן רשימה של הלקוחות הבולטים שעובדים איתנו: