בוגרים פרסי אאא למצויינות 2017

כמו בשנים עברו, גם בשנת 2017 נעניק פרסי מצויינות, שמטרתם לקדם ולעודד יצירה בתחום הטיפוגרפיה והשפה העברית

השנה, בנוסף לפרס המצויינות, נעניק 3 פרסים נוספים לעיצוב גרפי משובח. הפרסים יינתנו לסטודנטים/ות בשנתם האחרונה ללימודיהם ולקראת צאתם אל החיים העצמאיים.

ההשתתפות פתוחה לכלל הסטודנטים מבתי הספר לתקשורת־חזותית בארץ (לימודי תואר ראשון). אין צורך למלא טפסים או להגיש מועמדות. במהלך תערוכות־הבוגרים 2017 - נעבור בין כל העבודות של הבוגרים הטריים, ויחד עם צוות שופטים מיוחד נבחר את העבודות המעניינות והמוצלחת ביותר. להלן הפרסים שיוענקו:

פרס לקידום ועידוד יצירה ומחקר בתחום הטיפוגרפיה והשפה העברית 2017

השנה שווי הפרס עומד על 5,000 ש"ח לרכישת גופני אאא שיוענק לסטודנט/ית אחד/ת או יותר שעבודתם עוסקת בשפה העברית: שימור השפה, הסטוריה, פיתוח פונטים עבריים וכו׳.

3 פרסים לעיצוב גרפי ראוי לשבח

ועדת שיפוט מיוחדת תבחר את שלושה פרויקטי גמר שבהן נעשה שימוש טיפוגרפי הנבון והמוצלח ביותר (לאו דווקא בפונטים של אאא). לשלושת הסטודנטים/ות נעניק במתנה רישיון שימוש במשפחת פונטים לבחירתם.

אם אין לכם את הפונטים שלנו ואתם מעוניינים להשתמש בספריית הגופנים שלנו לפרויקטים האקדמיים שלכם, שלחו לנו הודעה עם הפרטים שלכם (שם, מוסד ושנה) ואנחנו נשלח לכם במייל את כל הפונטים שלנו לשימוש נסיוני כדי שתוכלו להשתמש בהם בעבודות האקדמיות שלכם.

ההודעה החגיגית על הזוכים המאושרים – תתפרסם לקראת סיום תערוכות הבוגרים, כאן במגזין אאא.
בהצלחה לכולם בהגשות,
צוות אאא

עיצוב: סטודיו דביבו

עיצוב: סטודיו דביבותגובות פייסבוק