מינוי חודשי למשרדי מיתוג

אם יש לך משרד מיתוג, גדול או קטן, יש לנו תכנית מיוחדת רק בשבילך: במקום לקנות פונטים בודדים, כדאי לעשות מינוי חודשי לכל ספריית הפונטים של אאא! רישיון מינוי מיועד רק למשרדי מיתוג (רק מי שנפח פעילותו העסקית הוא 100% מיתוג).

מבצע למצטרפים/ות חדשים/ות: 129 ₪ לחודש (במקום 150) + מע״מ

עוד פרטים

 

שנת הלימודים בבתי הספר לעיצוב הגיעה לסיומה, וזה הזמן המושלם להצטייד בפונטים חדשים של אאא לכבוד היציאה אל העולם הגדול. המבצע האקדמי מיועד {לסטודנטים/ות, לבוגרים/ות טריים/ות ולמרצים/ות} מבתי הספר הגבוהים לתקשורת חזותית בארץ.

עוד פרטים

 

מבצעים שווים כרגע באתר:

אל תחמיצו! 10% הנחה על פונט קדם סנס‫ (פורמט פרמטרי), רישיון דסקטופ ‫סוף עונה‫! 10% הנחה על פונט קדם סריף‫ (פורמט פרמטרי), רישיון דסקטופ אל תחמיצו! 7% הנחה על פונט אנומליה‫ (פורמט פרמטרי), רישיון דסקטופ מבצע לוהט! 7% הנחה על פונט אסימון‫ (סטנסיל), רישיון דסקטופ

ובנוסף, כרגע יש מבצעים על כל הפונטים – ברכישת המשפחות המלאות – בין 20 ל־50% הנחה. בעמוד של כל פונט תוכל/י לראות את המחיר המיוחד של המשפחה באיזור ״אפשרויות רכישה״.

 

 

עוד מבצעים - למנויי הניוזלטר בלבד

לפעמים אנחנו יוצאים במבצעים מיוחדים וספונטניים רק למנויי/ות הניוזלטר. כל אחד/ת יכול/ה להצטרף ואנחנו ממש לא מספימים או חופרים. מוזמן/ת להצטרף!

הרשמ/י כאן לניוזלטר

 

המבצעים תקפים ברכישה דרך האתר בלבד. אין כפל מבצעים. המבצעים משתנים מעת לעת. ט.ל.ח.