הארכיון — הפונטים שהופיעו בעבר בקטלוג אאא

דילוג אל: פואטי | מוזאון | פרשת השבוע


לכל פונט שמצטרף לחנות הבוטיק של אאא יש את הסיפור הייחודי שלו. חודשים רבים לפני ההשקה, אנחנו עומלים – יחד עם מעצב הפונט – על מיצוי הפוטנציאל של הפונט, הן ברמת העיצוב והן ברמת הגימור והפיתוח. ואז הפונט מושק, וההתרגשות גדולה. החיים עוד לפניו.

והזמן עובר. חלק מהפונטים זוכים להצלחה גדולה, אף מסחררת, ואילו אחרים פחות נקלטים. ויש גם פונטים שעל־אף הצלחתם נאלצים לפנות את מקומם בקטלוג, משיקולים שונים, לטובת פונטים חדשים. זהו טבעו של עולם.

מכיוון שאנחנו שואפים תמיד לשפר את קטלוג הפונטים שלנו, אנחנו מקפידים לעצור מידי שנה כדי לבדוק את עצמנו ולסדר את הדברים מחדש. לחדש, להתחדש ולהתרענן. בקטלוג של אאא "כמות" זה לא משהו שאנחנו שואפים אליו, אלא איכות. לֶס אִיז מוֹר.

אם אתם מתעניינים ברכישת פונט מתוך הארכיון – תוכלו לפנות למעצב/ת הפונט ולרכוש את הפונט ישירות ממנו, או דרך החברה שבה הוא החליט למכור אותו.

חשוב: תמיד נעניק לכם תמיכה טכנית אם רכשתם מאיתנו פונט, גם אם הוא כבר יצא מהקטלוג של אאא. 

 

הארכיון

 

מוזאון

מעצב ערן בכרך   שם הפונט באנגלית Museum   שנים 2012-2018

משקלים לייט, רגיל, בולד וכבד

על אודות
פונט כיפי ומשוחרר בעל טעם לטיני מתוחכם, שנולד בעקבות הצורך לשלב אותיות עבריות עם אותיות לטיניות מסוג סלאב־סריף.

קישורים נלווים

 

 

פואטי

מעצב ערן בכרך   שם הפונט באנגלית Poeti   שנים 2013-2018

משקלים לייט, רגיל ובולד

על אודות
פונט בעל קו אינטליגנטי ורגיש המשלב בין חדש לישן, ובין יציבות לזרימה. ההשראה לעיצובו לקוחה ממערכות שילוט ישנות משוק מחנה יהודה בירושלים ומגופני מקורות קלאסיים. הפונט עבר טיפול 'הינטינג', על־ידי ניר ייני, כדי להתאימו לתצוגה באתרי אינטרנט עבור טקסטים רצים.

קישורים נלווים

 

 

פרשת השבוע

מעצבת שני ברבר   שם הפונט באנגלית Parasha   שנים 2011-2012

משקלים לייט, רגיל ובולד

על אודות
הפונט עוצב בהשראת הכתב הרהוט הקליגרפי - כתב רש"י. על פי המסורת, הכתב העתיק שימש לכתיבת פרשנויות הניצבות לצד הטקסט המקראי בכתבי קודש. פרשנויות מקראיות מתעדכנות ומתרעננות בחלוף השנים, וכך גם הכתב הקליגרפי קיבל פרשנות חדשה: הגופן החדש מתבסס על צורותיהן המיוחדות של האותיות בכתב רש"י, אך משתמש בכלי מודרני - קו אחיד וממוחשב. המטרה בעיצוב הגופן הייתה ליצור חיבור גרפי טיפוגרפי, שתפקידו לחדש את הקשר בין עיצוב עדכני וחילוני לבין פנייה דתית מסורתית.

בסוף שנת 2017 הפונט נבנה מחדש והושק בקטלוג הפונטימונים, תחת השם "פרשנדתא".

קישורים נלוויםתגובות פייסבוק